big-book

Джеймс С. А. Корі

Джеймс С. А. Корi ЕкспАнсiя

Уперше українською: найкраща фантастична серія за версією премії «Г'юґо» 2020 року, знаменита екранізація якої отримала низку нагород та здобула мільйони прихильників по всьому світу.

big-book

про авторів

Джеймс С. А. КорiДжеймс С. А. Корі

Джеймс С. А. Корі — літературний псевдонім фантастів Тая Френка та Деніела Абрагама, найбільш відомих за циклом романів «Експансія». Джеймс Корі — це другі імена Абрагама і Френка відповідно, а С. А. — ініціали дочки Абрагама.

Влітку 2011 року вийшла друком перша книга циклу — «І прокинеться Левіафан», яка й принесла письменникам визнання серед читачів.
author

Сюжет циклуСюжет циклу

Зорі поки ще не підкорилися людству, але Сонячна система — наша вотчина. Джеймс Голден — харизматичний старпом льодовоза «Кентербері», що курсує між кільцями Сатурна та шахтарськими колоніями Поясу астероїдів. Повертаючись із вантажем до Церери, Голден із командою натрапляють на покинутий транспортник «Скопулі» — і опиняються в самісінькому центрі масштабної змови, яка порушить хисткий півторасталітній політичний баланс між Землею та Марсом, двома супердержавами.

Джо Міллеру — досвідченому детективові відділу вбивств на Церері — доручають знайти і повернути додому Джулі Мао, доньку власника могутньої земної корпорації. Та щойно Голден оголошує про свою знахідку перед усією Сонячною системою, Цереру охоплюють заворушення. Всі воліють забути про пошуки дівчини — крім самого Міллера. Її останній рейс — корабель «Скопулі».

Голдену та Міллеру доведеться пройти над прірвою, аби розплутати клубок інтриг, в якому переплелися уряди, корпорації, повстанці-поясани та прадавня загроза, котра чигала на людство задовго до його появи.

ЕкранiзацiяЕкранiзацiя

«Експансія» (англ. The Expanse) — американський телесеріал у жанрі космічної опери/науково-військової фантастики на каналі Syfy, заснований на однойменній серії романів Джеймса С. А. Корі.
Переглянути трейлер

Список книгКниги серії

Експансія. І прокинеться Левіафан. Книга 1

Експансія. І прокинеться Левіафан. Книга 1

«І прокинеться Левіафан» — перший роман із серії «Експансія» авторства американських письменників-фантастів Деніела Абрагама і Тая Френка...

Купити книгу
Експансія. Війна Калібана. Книга 2

Експансія. Війна Калібана. Книга 2

«Війна Калібана» — другий роман із серії «Експансія» авторства американських письменників-фантастів Деніела Абрагама і Тая Френка, котрі...

Купити книгу
Експансія. Брама Абаддона. Книга 3

Експансія. Брама Абаддона. Книга 3

«Брама Абаддона» — третій роман із серії «Експансія» авторства американських письменників-фантастів Деніела Абрагама і Тая Френка...

Купити книгу
Експансія. На згарищі Сіболи. Книга 4

Експансія. На згарищі Сіболи. Книга 4

Події тисячолітнього майбутнього — людства й Землі! Коли зненацька відкрилося / ється
Кільце — брама до тисячі незнаних світів іншої галактики...

Купити книгу
book5

Nemesis Games. Книга 5

book6

Babylon's Ashes. Книга 6

book7

Persepolis Rising. Книга 7

book8

Tiamat's Wrath. Книга 8

book9

Leviathan Falls. Книга 9

КартиКарти

ПерсонажiПерсонажi

Джеймс ГолденДжеймс Голден
старпом криговоза «Кентербері»
Джо МiллерДжо Мiллер
детектив відділу вбивств на Церері
Джулi МАOДжулi Мао
донька власника торгової компанії на Землі
НАомi НАгАтАНаомi Наґата
головна інженерка криговоза «Кентербері»
Еймос БертонЕймос Бертон
підмайстер Наомі із Землі
Алекс КAмAльАлекс Камаль
пілот «Лицаря»
 
 

Інтерв'юІнтерв'ю

Під час стріму з американськими фантастами Деніелом Абрахамом і Тайем Френком, які і є справжніми авторами книжок Корі, спілкувалися українські письменниці-фантастки, одні зі співзасновниць проєкту Фантастичні talk(s) Дарія Піскозуб та Світлана Тараторіна, а також відомий український письменник, мандрівник та популяризатор науки Макс Кідрук.
Детальніше про інтерв'ю