![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
29.01.2015
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
1222
Час читання: 2хв.
Презентація книг зимового циклу у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей
Презентація одразу двох книг на зимову тематику відбулась 20 січня у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Захопливі зимові історії від литовського автора Кястутіса Каспаравічуса (твір «Ведмедрівка»), а також української письменниці Марії Пономаренко («Диво-лижі ведмежатка Пухнастика») представила працівниця видавництва «Навчальна книга – Богдан» Валентина Січкоріз. Головними героями обох видань є ведмежата, які понад усе на світі полюбляли пригоди та подорожі. Завершилась презентація хвилиною творчості. Юні учасники заходу виготовили аплікації із зображенням ангела, а також розфарбували їх.
ФОТОРЕПОРТАЖ ТУТ: http://odb.te.ua/1-1027