Видавництво Навчальна книга - Богдан
Видавництво Каталоги Відео Співпраця Де придбати Контактні дані Доставка і оплата Електронні книги Foreign Rights
Телефони для замовлення:
phone_num (067) 350-18-70
basketКошик
Знижка 50%
corner_white
Піонери,або біля витоків Саскуеханни: Роман
Новини видавництва
new-news 22.09.2021
Як вивчати з дітьми пори року?
new-news 09.09.2021
До уваги вчителів 5 пілотних класів НУШ
new-news 07.09.2021
Програма заходів видавництва на 28 BookForum (м.Львів)
new-news 31.08.2021
ТОП-10 порад
Добірки
new-news 05.03.2021
Книги Ред’ярда Кіплінґа
new-news 01.04.2021
ТОП-10 для квітневого настрою
Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!
Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
mail support@bohdan-books.com


Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень
Умови доставки, оплати і повернення
Політика конфіденційності

mail mastercard2 


Слідкуй за нами:

pravo_vydavec.png

pravo_dogovir.png

https://knugoman.org.ua


ГоловнаseparatorПравила використання матеріалів сайта

Правила використання матеріалів сайта

Факт відвідин цього Сайту і (або) будь-якої з його сторінок вважається підтвердженням ознайомлення і згоди відвідувача з викладеними нижче основними правилами і правовою інформацією про даний Сайт та розміщені на ньому матеріали. Особам, які не згідні з викладеними нижче умовами, відвідувати Сайт забороняється. В разі порушення даних правил, видавництво "Навчальна книга-Богдан" залишає за собою право застосувати всі допустимі законом засоби по відношенню до порушників.

Право власності та авторські права на всю інформацію (матеріали), розміщенні на цьому сайті, належать ТзОВ "Навчальна – Книга "Богдан". Дана  інформація носить інформаційний характер, виключно для ознайомлення. Всі матеріали (твори, тексти, статті, фотографії, малюнки, графіки і анімації та інше), опубліковані на цьому сайті, охороняються Законом України «ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО І СУМІЖНІ ПРАВА», ЦИВІЛЬНИМ, АДМІНІСТРАТИВНИМ ТА КРИМІНАЛЬНИМ КОДЕКСАМИ УКРАЇНИ.

Використання інформації, що міститься на сайті

Користувачам (відвідувачам) цього сайту суворо заборонено: копіювати, розповсюджувати, відтворювати, дублювати, опубліковувати або використовувати будь-якими іншими способома  матеріали розміщенні на цьому сайті, міняти або доповнювати матеріали, розміщені на цьому веб-сайті без письмової згоди видавництва "Навчальна книга-Богдан". Не дотримуючись вищезгаданих заборон при користуванні цим сайтом, Користувач порушує авторські права, таке порушення переслідується чинним законодавством України та тягне за собою притягнення винних осіб до цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

  • Адміністративна відповідальність за порушення авторських прав ( ст. Стаття 51-2 КпАП Порушення прав на об'єкт права  інтелектуальної власності)
  • Цивільна відповідальність за порушення авторських прав (ст.  431. Наслідки порушення права інтелектуальної власності та ст. 432. Захист права інтелектуальної власності судом)
  • Кримінальна відповідальність за порушення авторських прав (ст. 176 К.К. України Порушення авторського права і суміжних прав.

Використання даних звортнього зв'язку та безпека інформації

Будь-які коментарі або матеріали, надіслані в адресу ТзОВ "Навчальна – Книга "Богдан" (далі Видавництво), включаючи дані зворотнього зв'язку, всі види запитів, коментарів, пропозицій і будь-яких інших відгуків, не вважаються конфіденційними. Видавництво не має жодних зобов'язань відносно такої інформації, і буде вільне використовувати, відтворювати, поширювати і публічно демонструвати такі коментарі і матеріали без яких-небудь обмежень. Видавництво також буде вільне використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або методи, що містилися в таких матеріалах для будь-якої мети взагалі.

При обміні повідомленнями електронною поштою і (або) формою зворотнього зв'язку з Видавництвом слід пам'ятати про те, що секретність передаваних через інтернет даних не гарантована. При пересилці повідомлень електронної пошти, що містять конфіденційну інформацію, без шифрування відповідальність за можливе просочування інформації в результаті пересилки через інтернет покладається на ініціатора обміну повідомленнями.

При використанні матеріалів Сайту в мережі Інтернет гіперпосилання (hyperlink)  "Навчальна книга - Богдан" обов'язкове. По питаннях, що виникають підчас користування Сайтом просимо звертатися у Видавництво.

 

  
Логін:      
Пароль:

ent Реєстрація    ent Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар
ajax-loader-blue