![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
22.12.2014
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
1187
Час читання: 2хв.
У "Домі книги" відбулася презентація першого виданого в Україні графічного роману!
Нещодавно тернопільський «Дім книги» (вул. Коперника, 19) відвідали творці першого виданого в Україні графічного роману класика української та світової літератури Івана Франка
«Герой поневолі» (видавництво «Леополь», м. Львів).
Кирило Горішний, автор текстової адаптації книги, та
Міхай Тимошенко, художник, — співавтори цього оригінального видання. Творці проекту розповідали про те, як з’явилася ідея звернення до графічного роману, чому саме цей твір здобув право «перетворення» у графічний. Гості вечора також охоче ділилися спогадами про нелегкий, рутинний і тривалий процес роботи над виданням, що тривав майже 3 роки. Автори графічного твору впевнені, що книга буде цікавою для будь-якої читацької аудиторії — як для підлітків і молоді, так і для читачів, для яких література й історія стали професійним поприщем. Митці впевнені, що кожен, гортаючи сторінки видання, знайде у ньому щось цікаве й близьке для себе: хтось зацікавиться маловідомим романом Івана Франка, хтось — зображеними панорамами давнього Львова за часів правління Австрійської імперії чи деталями історичних подій історичного періоду «Весни народів». «Перспективи для розвитку жанру графічного роману в Україні є, тому ми старатимемося і надалі його розвивати, вже незабаром пропонуючи читачам нові історичні твори у графічній інтерпретації», — розповідали Кирило Горішний та Міхай Тимошенко, засновники видавництва «Леополь».
![IMG_8951.JPG IMG_8951.JPG](/upload/medialibrary/0be/0be0912b560642c24811ba98aad18e69.JPG)
![IMG_8934.JPG IMG_8934.JPG](/upload/medialibrary/62e/62e445a2d8bd477bcd428df05b4d758d.JPG)
![IMG_8967.JPG IMG_8967.JPG](/upload/medialibrary/edb/edb4d31ce4b93fe788d41ad53c4075fb.JPG)
![IMG_8965.JPG IMG_8965.JPG](/upload/medialibrary/8e2/8e297aaa909c3559fb202e6b58472da5.JPG)
![IMG_8966.JPG IMG_8966.JPG](/upload/medialibrary/336/336671621820ee10d35a1c5a4f311c64.JPG)
![IMG_8957.JPG IMG_8957.JPG](/upload/medialibrary/46a/46a69e6b783f4d1522b646f7583f1378.JPG)
![IMG_8928.JPG IMG_8928.JPG](/upload/medialibrary/0b3/0b3e974f24418f690a4ab55490a8de22.JPG)
![IMG_8900.JPG IMG_8900.JPG](/upload/medialibrary/ade/ade4972859a018e7278dc6a067e75a2f.JPG)
Попередній допис
Вітаємо!