![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
20.02.2016
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
1024
Час читання: 2хв.
День пам’яті Небесної Cотні
![bj-yo-aceaebqow.jpg bj-yo-aceaebqow.jpg](/upload/medialibrary/f48/f486d86e50025b275260ad76d4295fe3.jpg)
День пам’яті Небесної сотні!
20 лютого ми знову схилимо голови, слухаючи «Плине кача…». Наші серця знову сповняться світлого щему й гіркоти болісної втрати при згадці про героїв Небесної Сотні. Тих, чий неоціненний подвиг досі не оцінений повною мірою. Тих, хто поклав своє життя на жертовник нашої Перемоги. І нехай іноді опускаються від зневіри руки та здається, що все це — намарно, знайте: вони, наші Герої, дивляться на нас з небес — і посміхаються. Посміхаються, бо твердо знають: попереду — світле майбутнє у вільній, щасливій, багатій та справедливій Україні! Тож нехай подвиг Небесної Сотні додає нам сил у боротьбі! Плекаймо в своїх серцях пам’ять і любов!
Слава Україні! Героям слава!
![DSC_7893.jpg DSC_7893.jpg](/upload/medialibrary/c8c/c8c9281ec1ca20ee02ad2d5decb57862.jpg)