Святкуємо день народження видавництва ~ знижка 30% Дізнатись більше
Видавництво Навчальна книга - Богдан
Видавництво Новини Електронні книги Співпраця Де придбати Контактні дані Доставка і оплата Foreign Rights
Телефони для замовлення:
phone_num (067) 350-18-70
Нова Пошта Укрпошта basketКошик
Книга дня Знижка 50%
corner_white
Обведи та розмалюй + наклейки. Іграшки.
Новини видавництва
new-news 05.11.2024
Події тижня (4 - 10 листопада)
new-news 01.11.2024
Інтерв’ю з Галиною Малик
new-news 29.10.2024
Рецензія на книгу "Фікус Бенджамін розповідає про щастя"
new-news 28.10.2024
Події тижня (28 жовтня - 3 листопада)
Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!
Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
mail support@bohdan-books.com


Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень
Умови доставки, оплати і повернення
Політика конфіденційності



Ми у соц. мережах



ГоловнаseparatorНовини видавництваseparatorФантастична Європа: між магією та технологією / Fantastic Europe: between Magic and Technology

calendar 17.12.2019
view1505
Час читання: 2хв.

Фантастична Європа: між магією та технологією / Fantastic Europe: between Magic and Technology

Проект видавництва «НК-Богдан» триватиме два роки (2020-2021).
Реалізовуватиметься за фінансової підтримки Програми «Креативна Європа» Європейської Комісії.

Сьогоднішню літературу, як і культуру загалом, важко уявити без творів, у яких засобами художнього слова прогнозується майбутнє окремої особистості чи й загалом суспільства і в яких європейські автори через фантастичне дійство творять моделі існуючих суспільств у різних часопросторах.

FantasticEurope.jpg

➡️Нашу «фантастичну Європу» відкривають два середньовічні твори – «Лицар воза, або Ланселот» французького поета Кретьєна де Труа і «Смерть Артура» англійця Томаса Мелорі, магістральним сюжетом яких є пошук молодим героєм (рицарем) моральної гармонії. «Артурівський» світ цих творів існує поза зіткненням зі світом реальності, у якомусь паралельному вимірі, і є, за своєю суттю, поетичною утопією.

➡️Зовсім інакше майбутнє постає зі сторінок збірника оповідань «Теплиця» англійського письменника Браяна Олдісса, де вже не культура чи технології, а Її величність Природа домінує в останні дні людини. Світ Б. Олдісса – передапокаліптичний, де людство, майже задихнувшись від цивілізації, відходить на задній план, а на Землі натомість запановує світ рослин.

➡️Така ж тривога за майбутнє людської цивілізації звучить чи не з кожної сторінки роману «Шрам» Чайни М’євіля. Світ, який йому вдалося створити – страшний і звабливий, жорстокий і цікавий. Це світ, у якому технологія змішана з магією, світ, в якому видатні наукові досягнення почасти використовуються на шкоду людині. Він жорстокий, і водночас сповнений людьми, які вміють любити.

➡️Наш книжковий проект «Фантастична Європа: між магією та технологією» був би неповний без роману «Небо сингулярності» Чарльза Стросса. У ньому розповідається про долю людства після технічного прориву – освоєння способів перенесення матерії в часі (надсвітлові кораблі і квантова комп’ютерна логіка). Цим людство порушило принцип причинності, поставивши під загрозу стабільність Усесвіту.

➡️Тринадцять казок, що увійшли до збірки “Крижана дівчинка” та інші казки» хорватської письменниці Міли Павічевич — це неймовірне поєднання чарівного та реального. Тут є Земля Цукрової Вати і Республіка Снігу, світ, у якому Білосніжка мешкає не з сімома гномами, а з сімома кактусами, а гноми укладають договори з віллами та ельфами…

Креативна Європа
  
Логін:      
Пароль:

ent Реєстрація    ent Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар
ajax-loader-blue