![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
30.05.2014
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
1952
Час читання: 2хв.
Готуємося до веселих канікул
22 травня у Тернопільській ЗОШ № 4 другокласники готувалися до проведення так довго очікуваних літніх канікул разом із письменницеюНіною Фіалко. Школярі, знайомлячись із персонажами книги «Веселі канікули», складали плани для активного, веселого відпочинку на природі влітку, а ще розміркували над тим, як же так злагоджено і впорядковано існують… мурахи. Другокласники, ознайомившись із твором «Гелевий мурашник», вирішили спробувати і власні сили у різноманітних «мурашиних» ролях.
![Готуємося до веселих канікул - 1](https://bohdan-books.com/userfiles/005_kopiya.jpg)
![Готуємося до веселих канікул - 2](https://bohdan-books.com/userfiles/008_kopiya(3).jpg)
![Готуємося до веселих канікул - 3](https://bohdan-books.com/userfiles/016_kopiya(1).jpg)
![Готуємося до веселих канікул - 4](https://bohdan-books.com/userfiles/023_kopiya.jpg)
![Готуємося до веселих канікул - 5](https://bohdan-books.com/userfiles/026_kopiya.jpg)