|
|
|
Книга дня
Знижка 50%
Технічна підтримка
(пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
|
|
|
|
|
|
|
|
![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
24.03.2017
![view](/upload/icons/eye-grey.png) 950
Час читання: 2хв.
Нагородження переможців олімпіад у Тернопільській українській гімназії імені І. Франка
23 березня в актовому залі Тернопільської української гімназії імені І. Франка відбулось вручення нагород та подарунків переможцям II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, переможців II етапу XVII Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика, переможців II етапу XVII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, переможців II етапу XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої».
Меценатами цього заходу були видавництва «Навчальна книга – Богдан», «Джура» та «Мандрівець», а також Тернопільська українська гімназія імені І. Франка.
Дітей вітали піснями про Україну та нашу солов’їну мову, віршами, присвяченими Батьківщині та воїнам, які перебувають в зоні АТО. Також близько півдесятка творів зіграв музичний ансамбль Української гімназії імені І. Франка.
Зачитав свій вірш та сказав декілька напутніх слів Олександр Смик —тернопільський бард, поет і драматург.
На завершення пролунала пісня «Все буде добре» із репертуару «Океану Ельзи» під акомпанемент гітари.
![DSC_3792.jpg DSC_3792.jpg](/upload/medialibrary/71f/71f1419a9b112709bf63df8d31228f73.jpg)
![DSC_3855.jpg DSC_3855.jpg](/upload/medialibrary/687/6875bddc9a4301051b85bd2f479c3e51.jpg)
|
|
|
|