![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
25.09.2015
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
2429
Час читання: 2хв.
Творча зустріч з Ніною Фіалко
23 вересня в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація книги
Ніни Фіалко "
Коли брати стають ворогами...". Усім гостям та відвідувачам авторка розповіла, як виникла ідея написання нової книги та що саме спонукало її до написання. Ніна Іванівна ділилась особистими переживаннями з свого життя, які безпосередньо знайшли відображення в новому творі. А її особлива манера зацікавлення та розмови з аудиторією змогла захопити усіх слухачів у залі так, що не залишилось ні одного байдужого. Під час презентації не обійшлося й без сміху та сліз. Однак кожному припали до душі цікаві розповіді, щира атмосфера та особисте спілкуванням з Ніною Фіалко.