|
|
|
Книга дня
Знижка 50%
Технічна підтримка
(пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
|
|
|
|
|
|
|
|
![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
23.03.2017
![view](/upload/icons/eye-grey.png) 965
Час читання: 2хв.
Відбулись «Казкові читання» у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці
22 березня у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці відбулись інтерактивні «Казкові читання» для дітей. Організаторами заходу були громадська ініціатива «Літ/UA» та видавництво «Навчальна книга – Богдан».
Читання провела громадський діяч Ірена Яніцька. Дітвора слухала казку «Садівник Флоренціюс» Каспаравічюса Кястутіса, а також відповідала на тематичні запитання. Юні читачі витинали з кольорового паперу ведмедів, придумували їм імена та професії, а потім представляли їх перед однокласниками. Також діти навчились виготовляти троянди із серветок. А насамкінець у подарунок отримали яскраві закладки.
Дякуємо Ірені за такий емоційно барвистий та насичений захід, а учням третього класу школи №3 — за активну участь.
![DSC_3594.jpg DSC_3594.jpg](/upload/medialibrary/2e7/2e743edcdc9c0c172d1f7f9ab2a10ee2.jpg)
![DSC_3607.jpg DSC_3607.jpg](/upload/medialibrary/4bb/4bbc41d21869e65d6d933b877d611303.jpg)
![DSC_3685.jpg DSC_3685.jpg](/upload/medialibrary/14a/14a0cf4a8c0789c7db006bee7ce295b9.jpg)
|
|
|
|