Пошук книг
 
Всього Автори: 1427
Всього книг: 5295
На головну сторінку Карта сайта
Замовити книги Видавництво Навчальна книга – Богдан

На суму: 0,00 грн


Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!

Партнерські сайти

Instagram 

Он-лайн консультації з інтелектуальної власності для фізичних осіб

Он-лайн консультації з інтелектуальної власності для юридичних осіб

giva_biblioteka_240x350.gif

http://knugoman.org.ua

Книгобачення. Український видавничий портал

Видавництво Книжковий Клуб Каталоги Відео Співпраця Де придбати Контактні дані Електронні книги

Новини видавництва


30.12.2016
Анонс книжкових новинок на 2017 рік

   2017-й незабаром настане, а ось і список видань, які видавництво «Навчальна книга – Богдан» планує випустити наступного року.

   Гюґоносна «Кантата за Лейбовіцем» Волтера Міллера в історії наукової фантастики XX ст. — річ не просто велика чи видатна, вона — ВЕРШИННА. По суті, це — біблія постапокаліпсису… Про світ, що пережив ядерну катастрофу, про темні століття, що настали після неї… І, звичайно, про віру — промінець світла посеред безмежного океану пітьми. Хай береже нас святий Лейбовіц!

capa_cantico.png

   Якщо порівнювати письменників із зірками (попри всю заяложеність і банальність таких порівнянь), то американець Ніл Стівенсон – зірка першої величини на небосхилі не лише сучасної американської, а й світової фантастики. І справа тут навіть не в кількості нагород, якими пошанований Ніл (одна «Г’юґо, п’ять «Локусів», премія Артура Кларка), а в дивовижній загальній концептуальності й «ідейності» його творчості, навіть незважаючи на всю її гадану різностильовість – від посткіберпанку до реалістично-побутових історичних картин.
   Незалежно від того, що він описує – нелюдський хаос квазі-держав чи аватарний Метавсесвіт («Лавина»), філи «Діамантового віку» чи створення «інформаційного раю» на о. Кінакута («Криптономікон»), «мозаїку» історичних осіб та ідей епохи бароко у розлогому «Бароковому циклі», він це робить напрочуд круто. Видавництво «НК «Богдан» вирішило розпочати знайомство українського читача із цим дивоглядним автором, придбавши права на переклад роману «Seveneves», вперше опублікованого у 2015 р. 
   Якщо передати зацікавленому читачеві зміст цього об’ємного роману одним реченням, то воно виглядатиме приблизно так: Після вибуху Місяця роз’єднаній людській расі не зостається нічого іншого, як спробувати вижити – навіть якщо у світі залишиться лише сім жінок, «сім Єв» (Seven Eves), здатних народжувати. 
   А насамкінець – про здивування. Найбільше, мабуть,що дивує у «Seveneves» – це безодня часу (чого лише варта фраза: «Минуло п’ять тисяч років»?!) Хоча якщо подумати, то чому тут дивуватися: це ж бо Ніл Стівенсон, Карле! 

Seveneves_Book_Cover.jpg

   Британець Чайна М’євіль – яскравий представник новітньої фантастики, фундатор так званого «нового химерного фентезі». Він – бакалавр соціальної антропології (Кембридж) і доктор філософії з міжнародних відносин (Лондонська школа економіки). Він любить Троцького і не любить Толкіна. А ще він – автор роману «Perdido Street Station», який започаткував серію, присвячену світові Бас-Лаґ, де співіснують і магія, і технологія. Центром цього світу є місто-держава Нью-Кробюзон, де замешкує стільки дивовижних істот і магічних створінь, що голова йде обертом. Додайте ще до цього стимпанківську атмосферу XIX століття і трохи пригод, що межують із авантюрами – і вийде справжній шедевр. Чесно!
   P.S. Якщо комусь цікаво, то своїм химерним ім’ям (Чайна – Китай) він завдячує батькам-гіппі.

perdido_street_station.jpg

   Американського фантаста Кліффорда Сімака можна відрекомендовувати або дуже розлого, або дуже стисло. Будемо стислі: класик, лауреат премії «Гросмейстер фантастики», Міжнародної премії фантастики, трьох премій «Г’юґо» і двох – «Неб’юла», премії «Локус» і ще з дюжини інших. Зрештою, він – автор таких неперебутніх творів, як «Резервація гоблінів», «Місто», «Всяке тіло – трава», «Пересадкова станція» тощо. Про перший із них і йтиметься далі. 
   У романному часі «Резервації гоблінів» Галактикою можна мандрувати за допомогою перетворювача матерії, подорожі у часі – звична річ, а містичні створіння і раси на кшталт гоблінів чи тролів живуть у спеціальних резерваціях – і це добре! Погано лише те, що десь на задвірках цивілізованого Всесвіту панують Колісники, про те «панування» яких долітають лише моторошні чутки, але з якими рано чи пізно доведеться зіткнутися не на життя, а на смерть. В цій очевидності переконаний професор Пітер Максвел, поза власною волею побувавши на таємничій Кришталевій планеті-«бібліотеці», де на атомарному рівні зберігаються знання двох Всесвітів. Як переконаний він і в тому, що хто стане власником цієї планети, той і вийде переможцем.

 The-Goblin-Reservation-Berkley-1977.jpg

   Чи готове людство до Контакту? Чого воно від нього чекає? І чи взагалі людству потрібний цей Контакт? Ці питання є центральними в одному із найкращих романів Кліффорда Сімака – «Всяке тіло – трава». Коли заґумінкове американське містечко одного чудового дня опиняється під непроникним для всього живого прозорим куполом, це стає подією не лише для його мешканців, а й, без перебільшення, для всього людства. Уряд нічого мудрішого не придумав, як скинути водневу бомбу. Якими ж будуть його дії, коли виявиться, що «творцем» куполу є чужопланетна цивілізація – цивілізація, яку людство віддавна знає, любить і плекає, хоч і не здогадується про іншу її якість? На всі ці питання і пробує відповісти письменник. І, звичайно, ми спільно з ним. 
   P.S. Якщо хтось інсинуватиме, що, мовляв, щось схоже є у романі «Під куполом» Стівена Кінга, тому просто слід пам’ятати, що книжки пишуться із книжок, а також знати роки написання згаданих творів: 1965: «Всяке тіло – трава», 2009: «Під куполом».

trava

   Продовження і завершення серії «П’ятикнижжя Лемове» — «Зоряні щоденники. Зі спогадів Йона Тихого. Футурологічний конгрес. Мир на землі. Книга 3», «Розповіді про пілота Піркса. Фіаско. Книга 4», «Високий замок. Лікарня трансформації. Ранні оповідання. Книга 5» — від культового фантаста Станіслава Лема.

978-966-10-_____________LEM_3.jpg

   Продовження і завершення циклу Дена Сіммонса «Пісні Гіперіона» — «щонайбільш амбітного епосу в жанрі космічної опери» — як характеризує цикл поважна енциклопедія Клюта-Ніколлса.

02-Fall-Hyperion.jpg

   «Життя, Всесвіт і все інше» — третя книга пенталогії Дуґласа Адамса, продовження пригод землянина Артура Дента, бетельгейзіянина Форда Префекта — приятеля Дента, ще одного бетельгейзіянина, екс-Президента-утікача Галактики, напідвоюрідного брата Форда — Зафода Бібльброкса, землянки, подружки Бібльброкса і просто шедевральної чувихи Тріції МакМіллан та маніакально-депресивного робота-андроїда на ім’я Марвін.    

zhittya-vsesvit-i-vse-sushche_417364.jpg

   Продовження циклу відомого американського письменника-фантаста Роджера Желязни «Хроніки Амбера».

755207.jpg

   Вперше українською — «дорослий» Кіплінг! Роман «Кім» Ред’ярда Кіплінга розповідає про сироту — сина солдата-ірландця, котрий проходив службу в індійських військах. Із малих років хлопцеві доводиться щодня боротись за життя. Кім володіє унікальним талантом розуміти та викликати прихильність до себе навколишніх людей. Тож одного разу він потрапляє в поле зору англійської розвідки, після чого залишається в її лавах до кінця життя. І все це на фоні колоритного життя Індії.

kim-233x300.jpg

   «Шарлатова літера» Натіеля Готорна
   Вона вчинила перелюб. У далекій Америці далекого 1641 року. Пуританський суд присудив їй носити на грудях ганебний знак — шарлатову літеру. Та як буде поводитись ця буква? Чи не заживе власним життям?

15644813_1356583864383410_1476310047_n.jpg

   У 2017 році видавництво «НК – Богдан» запускає перший ешелон із восьми бестселерів Чейза, поміж яких – «Весь світ у кишені», «Покладіть її серед лілій», «Я сам поховаю своїх мерців», «Реквієм блондинкам» тощо. Більше нічого ми обіцяти не можемо, хіба що одне: нудно не буде! 
   Чому – Чейз? Хто він такий, цей «англієць, котрий замешкував у Швейцарії, писав на американський лад, а видавався у Франції»? І хоча це риторичні запитання, все ж якісь пояснення потрібні. У Джеймсі Гедлі Чейзі найперше дивує те, що він – британець і мав би, здавалося, писати елегантні англійські детективи, де злочин учиняється в університетському середовищі, затишній сільській місцині чи серед пихатої аристократії, а натомість живописує історії гангстерів, головорізів різного ґатунку чи звичайних людей, що з власної волі чи мимоволі втягнуті у кримінал. Зі сторінок його понад 90 романів перед читачем постає ціла галерея постатей, котрі ризикують як своїм, так і чужим життям, балансуючи на тонкій лінії поміж добром і злом.
   Чейз – чи не найвідоміший автор, котрий працював у жанрі «крутого» детективу і знаний він, мабуть, у кожній притомній країні світу (чого варт лише той факт, що за його творами знято понад 50 фільмів!). Гадаємо, що тепер надійшла черга і до України, бо, на жаль, дотепер солов’їною було перекладено аж один (!) його роман.

3411244304_7df6df8100_b.jpg

   Роман «Українка» польської письменниці Барбари Космовської, що розійшовсь менш ніж за 2 тижні 5-тисячним накладом.
   Головна героїня Іванка з Дрогобича в пошуках роботи їде до Польщі. Вона закінчила Львівську консерваторію з класу віолончелі, її хлопець, теж музикант, грає у місцевому ресторані. У неї мрія — заробити зі своїм Миколою на житло й повернутися додому. Та на чужині дівчина знаходить тільки вакансії для хатньої робітниці, бо вона — українка, що є синонімом до слова «прибиральниця» у Польщі.

ukr.jpg

   Одразу три новинки від Джаклін Вілсон "Подвійна гра", "Дівчатка запізнюються" та "Розмальована мама".
   Одна з найбільш знакових та скандальних книжок Джаклін Вілсон вперше приходить до українського читача, щоб навчити співчуттю і зробити нас трохи добрішими. Зірка і Дельфінна – так звуть двох сестер, які мають купу проблем. Всі вони різні, але одна — спільна. Це Маргарита – їхня дивовижна мама. Непередбачувана і дивна, любляча і недбала, сильна і беззахисна мама. Розмальована мама…

15421039_613890165469013_4313126993108572685_n.jpg

   ЛЕМОВІ ЛЕМИ: Томаш Лем. Пригоди на тлі всесвітнього тяжіння; 
   Так казав Лем. Зі Станіславом Лемом розмовляє літературний критик та історик Станіслав Бересь.

file_83999.jpg

   Продовження серії "Пригоди Петсона і Фіндуса", серед яких книги і для найменших. 

9789172996564.jpg    9789172998407.jpg

   Українською побачать світ й книги з серії арт-буків Діани Астон і Силівії Логнг.

9781452106458_350.jpg


  
  Вхід для користувачів
Логін/E-mail:
Пароль:

Реєстрація
Забули пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Книга дня
знижка 50%
Граvіtація: Коктейль-казка. У 4 кн. Книга 3
Граvіtація: Коктейль-казка. У ... Романчук Л. І.
45,00 грн
22,50 грн
до кошика

  Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
support@bohdan-books.com

SiteHeart

Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень


  Новини видавництва
22.03.2017
Запрошуємо на презентацію книги Ярослава Бензи «Абомовня»
21.03.2017
Відбулась зустріч із сучасною українською письменницею Ніною Фіалко
21.03.2017
Підручники для 9 класу
21.03.2017
Із Всесвітнім днем поезії!
RSS стрічка новин видавництва Всі новини видавництва
 

 
   
| Видавництво | Книжковий Клуб | Каталоги | Відео | Співпраця | Де придбати | Контактні дані | Електронні книги |
   
Яндекс.Метрика


Видавництво:
46002, м. Тернопіль, просп. Степана Бандери, 34а
Тел./факс (0352) 52-06-07, 52-05-48, 52-19-66, 43-42-62
e-mail: office@bohdan-books.com l Схема проїзду
Відділ гуртових продажів:
46008, м. Тернопіль, вул. Подільська, 44
Тел./факс. (0352) 43-42-92, 43-42-82
e-mail: zbut@bohdan-books.com l Схема проїзду
Книга поштою:
46008, м. Тернопіль, А/С 529
Тел. (0352) 28-74-89, 51-11-41, (067) 350-18-70
e-mail: mail@bohdan-books.com
     
Copyright © 1997-2017 Матеріали, що містяться на сайті, захищені законами про інтелектуальну власність та авторські права.
Будь-яке використання розміщеної на сайті інформації можливе лише за згоди законних правовласників.
Логін:      
Пароль:

Реєстрація    Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар