ТИЖДЕНЬ "Логопедія" ~ знижка 20% Дізнатись більше
Видавництво Навчальна книга - Богдан
Видавництво Новини Електронні книги Співпраця Де придбати Контактні дані Доставка і оплата Foreign Rights
Телефони для замовлення:
phone_num (067) 350-18-70
Нова Пошта Укрпошта basketКошик
Книга дня Знижка 50%
corner_white
Колобок. Казка.
Новини видавництва
new-news 10.06.2024
Події тижня (10 - 16 червня)
new-news 06.06.2024
Володимир Чернишенко: «Поїзди — це найказковіший вид транспорту»
new-news 05.06.2024
Видавництво "Богдан" на FANCON
new-news 03.06.2024
Події тижня (3 - 9 червня)
Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!
Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
mail support@bohdan-books.com


Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень
Умови доставки, оплати і повернення
Політика конфіденційностіМи у соц. мережахГоловнаseparatorНовини видавництваseparatorКонструктор договорів

calendar 02.02.2016
view1320
Час читання: 2хв.

Конструктор договорів

konovalenko.jpg

Конструктор договорів

Володимиром Коноваленко спільно с ТОВ «Видавництвом «Навчальна книга - Богдан» розробили конструктор договорів, в якому можна створювати 36 видів ліцензійних договорів на використання літературних творів з дотриманням норм законодавства у сфері авторського права та податкового законодавства. Кожен ліцензійний договір можна створити, зберегти й роздрукувати.

Як свідчить судова практика, останнім часом дуже багато видавців стають відповідачами в судах. Щоб у цьому переконатися, достатньо зайти в єдиний реєстр судових рішень і ввести ключові слова "Видавництво. Авторське право".

Основною причиною порушень авторського права на твори є використання багатьма видавництвами авторських договорів, які є некоректними або можуть бути визнані недійсними.
 На жаль, в більшості видавництв підготовкою авторських договорів займається не юрист, а директор, головний редактор, головний бухгалтер, економіст і будь-яка інша особа, якій цю роботу доручено. Всі ці особи не є фахівцями або ж спеціалістами з авторського права.

Для усунення причин порушення авторських прав на твори, які видають видавці, створено конструктор договорів, який допомагає підготувати якісний авторський договір з дотриманням норм законодавства у сфері авторського права.


 Авторськими договорами, зразки яких включені в конструктор договорів, вже понад 8 років користуються багато видавців. За цей час неодноразово змінювалося податкове законодавство, а твори стали масово поширювати в цифровій формі на компакт-дисках та в Інтернеті. Всі ці зміни було враховано в зразках авторських договорів.

 Кожен авторський договір містить два види істотних умов. Одні істотні умови є обов'язковими для видання книг та іншої видавничої продукції без порушення авторського права. Їх видавець видалити не може. До інших істотних умов належать умови, які не призводять до порушень авторського права на твори. Ці умови договору можна видаляти. Для тих видавців, які захочуть включити в договір особливі умови, конструктор договорів надає таку можливість.У кожному договорі передбачено умови, які дозволяють зробити, так зване, юридичне «очищення» творів від прав третіх осіб. Що дозволяє ще до підписання договору виявити третіх осіб, авторські права яких можуть бути порушені після підписання договору.

Ознайомитись з конструктором договорів можна на сайті «Територія інтелектуального капіталізму» рубрика «Конструктор авторських договорів».

           

                                          Юрист з авторського права                                                                 В.В. Коноваленко


                                         Директор
                                        ТОВ «Видавництво «Навчальна книга - Богдан»                                Б.Є. Будний


  
Логін:      
Пароль:

ent Реєстрація    ent Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар
ajax-loader-blue