![calendar](/upload/icons/calendar-grey.png)
13.02.2015
![view](/upload/icons/eye-grey.png)
1168
Час читання: 2хв.
Презентація книги Лесі Романчук «Казка про Перлинку»
12 лютого у «Домі книги» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 19/1) відбулася творча зустріч із письменницею, членом НСПУ, кандидатом медичних наук Лесею Романчук, на котрій вона презентувала загалу свою книгу-валентинку «Казка про Перлинку».
Відвідувачі заходу, учні Української гімназії імені Івана Франка № 1, мали нагоду ознайомитися з такими оригінальними літературними персонажами, як Перлинка і Діамант, прослухати з уст авторки історію незвичайного кохання цих коштовностей. А також старшокласники під час зустрічі ознайомилися з творчістю Лесі Романчук та довідалися про цікаві й загадкові випадки, які траплялися в творчому житті відомої письменниці.
![DSC_9261 копия.jpg DSC_9281 копия.jpg](/upload/medialibrary/c25/c25d32657d4527c3a614c29cf9c196ec.jpg)
![DSC_9289 копия.jpg DSC_9289 копия.jpg](/upload/medialibrary/bcd/bcd1d24f2bf1fb0acafde3dfbb3f4835.jpg)
![DSC_9265 копия.jpg DSC_9265 копия.jpg](/upload/medialibrary/bac/baca35e9b77c8ce34c7385fba91b91bd.jpg)
![DSC_9264 копия.jpg DSC_9264 копия.jpg](/upload/medialibrary/a87/a875556956c5106cfebde66a1776a661.jpg)
![DSC_9262 копия.jpg DSC_9262 копия.jpg](/upload/medialibrary/b59/b59ea60fd886426c38de092a714dae83.jpg)
![DSC_9261 копия.jpg DSC_9261 копия.jpg](/upload/medialibrary/978/97803968cad93768755ffcf2bcae9404.jpg)
![DSC_9275 копия.jpg DSC_9275 копия.jpg](/upload/medialibrary/f88/f88bd143bd459c84aaa3a11a5bdb86cb.jpg)