ГоловнаНовини видавництваПоходження російського народу не має нічого спільного зі слов’янськими витоками – історик В.Білінський
15.06.2015
1891
Час читання: 2хв.
Походження російського народу не має нічого спільного зі слов’янськими витоками – історик В.Білінський
Походження російського народу не має нічого спільного зі слов’янськими витоками. Таку думку у своїх історичних дослідженнях висловив відомий історик Володимир Білінський. Протягом кількох днів науковець зустрівася з мешканцями Тернопілля і презентував свій бестселер “Країна Моксель, або Московія”. У тритомнику автор розвінчує необгрунтовані історичні стереопити і сфабриковану російську історіографію. Володимир Білінський переконаний, що російська історія переписувалась планово, адже “великому народу була потрібна велика, славна історія”.
Тритомник Володимира Білінського “Країна Моксель, або Московія” – історичне дослідження, яке спростовує брехливі факти і показує справжню українську історію. Проте у Тернополі ці книги недавно з’явилися в новому ошатному виданні.
Всього 99 грн / шт.!
– Ми видали нову редакцію і нове видання книг, всіх трьох книг “Країна Москель, або Московія”, бачите, тут ми дали і історичні карти, першоджерела. Ці карти також багато про що говорять, ну і ілюстративний ряд, і взагалі нова редакція цих книг, – розповідає директор видавництва “Навчальна книга – Богдан” Богдан Будний.
Сам історик Володимир Білінський вважає за громадянський обов’язок досліджувати витоки українського і російського народів. Власне, росіян у своєму тритомнику “Країна Моксель, або Московія” називає «московитами» і пояснює, що російський народ має далеко не слов’янське коріння. Тому радянська теза про “три братні народи”, як виявилось, не має історичного підгрунтя.
– Москва, як уламок Золотої Орди, несла психологію, несла всі її задатки отого фіно-татарського етносу, з якого вона походила, тобто будучи уламком Золотої Орди. І це не були наші ніякі не брати, ніякі не слов’яни, ніякі не родичі, ніякі не старші брати. Але ми вбили собі в голову такий стереотип, і від нього у нас пішли оці всі недорозуміння, – переконаний історик, письменник, член НСПУ Володимир Білінський.