Зустрічаємо літо ~ знижка 20% Дізнатись більше
Видавництво Навчальна книга - Богдан
Видавництво Новини Електронні книги Співпраця Де придбати Контактні дані Доставка і оплата Foreign Rights
Телефони для замовлення:
phone_num (067) 350-18-70
Нова Пошта Укрпошта basketКошик

Книга дня Знижка 50%

corner_white
Хто буде гавкати? Нявкати? Рохкати? Кукурікати? Прикольні інтелектуальні ігри.
Новини видавництва
new-news 27.05.2024
Події тижня (27 травня - 2 червня)
new-news 27.05.2024
Чому та як варто говорити з дітьми про політику?
new-news 24.05.2024
Видавництво "Богдан" на Книжковому Арсеналі
new-news 23.05.2024
Розмова з Валентином Терлецьким
Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!
Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
mail support@bohdan-books.com


Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень
Умови доставки, оплати і повернення
Політика конфіденційностіМи у соц. мережахГоловнаseparatorНовини видавництваseparatorВчимось говорити – логопедія від 0+ до 6+

calendar 10.04.2023
view801
Час читання: 5хв.

Вчимось говорити – логопедія від 0+ до 6+

Вчимось говорити – логопедія від 0+ до 6+

Найкращі книги для розвитку малюка від практикуючого логопеда Валентини Рожнів

Не всі діти швидко вчаться правильно вимовляти слова. Іноді для того, аби мовленнєвий розвиток дитини відбувався добре, варто приділити цьому більше уваги, а в окремих випадках і заручитися сторонньою допомогою. Якщо дитині тривалий час важко формувати словосполучення, вона не розуміє фраз, з якими до неї звертаються або не може правильно вимовляти ті чи інші слова, дуже важливо своєчасно звернутися до фахівця. У протилежному випадку, коли ситуація вийде з-під контролю, малюку буде складно у садку та школі, спілкуванні з ровесниками та навчанні.

Відслідкувати порушення мовленнєвого розвитку дитини і скоригувати їх можна завдяки логопедії. Фахівці цієї галузі – не просто лікарі, вони виконують комплексну роботу. Під час занять із логопедом дитина розвиває пам'ять, моторику, увагу, її комунікативні навички поліпшуються у цілому. Це позитивно впливає на різні сфери життя дитини та сприяє її розвитку в майбутньому. Тоді в садку чи школі дитині легше спілкуватися з однолітками, вона може швидше сприймати та опрацьовувати інформацію, вміє формулювати та висловлювати власну думку.

Чому при покупці дитячих книг варто звертати увагу на вік

Обираючи книги, батьки, перш за все, цікавляться, наскільки ті сприятимуть всебічному розвитку їхньої дитини. Тому в «дитячій бібліотеці» можна побачити не тільки художні казки, а й багато книг з ігровими завданнями, додатковими елементами, звуковим супроводом тощо. Аби книга була ефективною, вона насамперед повинна бути зрозумілою дитині, тобто відповідати її віку.

До трьох років малюк починає досліджувати світ довкола себе, активно розвиває сенсорні навички — хочеться все помацати руками, порозглядати найяскравіші речі, почути нові звуки і вдосталь покричати, намагаючись їх скопіювати. Тому в цьому віці важливо обирати книги з яскравими малюнками, тренуватися у формі гри відтворювати різні звуки, а також працювати пальчиками. Саме на ці завдання спрямовані книги для найменших.

У віці від трьох до чотирьох років для розвитку дитини важливе формування словникового запасу, слухове сприйняття та вміння встановлювати причиново-наслідкові зв’язки. Згодом батьки приділяють увагу підготовці дитини до школи та навчають читанню — вмінню поєднувати літери у склади, а їх — у слова. Усі ці особливості дитячого розвитку враховують при створенні книжок для дошкільнят.

Найкращі книги для розвитку малюка від практикуючого логопеда

Іноді батьки не знають, як зацікавити дитину, а ще — як пропрацювати конкретні проблеми, наприклад, неправильну вимову певних звуків. Для цього потрібні готові посібники, які призначені для системної роботи і допомагають розв’язати проблему, при цьому не даючи дитині нудьгувати.

Наша сьогоднішня підбірка книг особлива тим, що їх написав практикуючий фахівець, опираючись на різний вік малюків. Оскільки дитячої літератури на цю тему є дуже багато, то батькам часом буває важко вибрати те, що потрібно. Пропоновані книги створені для татусів і матусь, котрі прагнуть допомогти своєму малюку удосконалити мовлення, перетворивши це у веселу цікаву гру.

Валентина Рожнів — логопед-практик із багаторічним досвідом роботи у навчальних закладах, спікер, ведуча авторських семінарів. Вона створила посібники з логопедії, які відповідають потребам діток різного віку.

Книги Валентини Рожнів будуть корисними не лише для батьків, а й для усіх, хто працює з дітками — вихователів та вчителів початкових класів, логопедів.

 1. Книги для найменших: «Агусики вчаться говорити»

  Ця серія складається із шести книжок: «Звірі в лісі», «У лісі біля річки», «У дворі», «Що я чую», «Що я вмію», «Я вдома». Ідеальна для малюків, які лише починають відкривати для себе довколишній світ.

  Чому саме ці книги? Вони дозволять дитині, яка тільки вчиться говорити, працювати не лише з голосом, а й із зоровою пам’яттю, розвивати сенсомоторні навички. Ось як це працює: окрім яскравих малюнків героїв книги, внизу є зображення жестів, які дитина буде відтворювати, граючись. Тексти у книгах римовані, а малюки ж обожнюють вигукувати легкі римовані фрази! Той випадок, коли двічі дитину просити щось повторити не доведеться.

 2. «Веселий язичок» — посібники для діток, у яких виникають труднощі з певними звуками.

  Ці книги авторка розробила для того, аби поступово, невимушено і цікаво для дитини попрацювати з нею над удосконаленням вимовляння окремих звуків.

  Книги будуть корисними батькам, учителям, логопедам. Вони призначені для дошкільнят. Вправи та малюнки у них допомагають дитини опрацьовувати важкі для вимови звуки, є посібники з літерами [л],[р]; [c], [з]; [ш], [ж].

 3. «Звукарик»

  Книга розроблена спеціально для діток від трьох років, містить ігрові завдання, пов’язані зі слуховим сприйняттям, формуванням вимови. Така книга зможе краще підготувати дитину до школи. Наприкінці кожної сторінки після веселих віршиків та малюнків описано, як виконувати те чи інше завдання. Тому батьки можуть бути впевнені, що використовуть цю книгу і ефективно, і цікаво для малюка.

 4. «Букварик. Абетка дошколярика»

  Із «Буквариком» рекомендується працювати після того, як ви з дитиною опануєте «Звукарик».

  Часті моменти перед дошкільною підготовкою — дитині важко запам’ятовувати літери, складати їх у склади, формувати слова. Тому читання дається важко. Ця книга системно підходить до розв’язання таких питань, а також допоможе пропрацювати з малюком виразну вимову та поповнити словниковий запас.

  Ще одна особливість «Букварика» — тут є рекомендації для дорослих, які допоможуть отримати від книги максимальний результат.

  
Логін:      
Пароль:

ent Реєстрація    ent Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар
ajax-loader-blue