Видавництво Навчальна книга - Богдан
Видавництво Каталоги Відео Співпраця Де придбати Контактні дані Доставка і оплата Електронні книги Foreign Rights
Телефони для замовлення:
phone_num (067) 350-18-70
basketКошик
Знижка 50%
corner_white
Методика викладання української мови. Рекомендації до виконання науково-дослідної тематики: Навчально-методичний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Новини видавництва
new-news 22.09.2021
Як вивчати з дітьми пори року?
new-news 09.09.2021
До уваги вчителів 5 пілотних класів НУШ
new-news 07.09.2021
Програма заходів видавництва на 28 BookForum (м.Львів)
new-news 31.08.2021
ТОП-10 порад
Добірки
new-news 05.03.2021
Книги Ред’ярда Кіплінґа
new-news 01.04.2021
ТОП-10 для квітневого настрою
Дізнайтесь більше про конкурси від видавництва Навчальна книга - Богдан!
Технічна підтримка
  (пн.-пт., з 9.00 до 18.00)
mail support@bohdan-books.com


Як зробити замовлення?
Способи оплати
Доставка замовлень
Умови доставки, оплати і повернення
Політика конфіденційності

mail mastercard2 


Слідкуй за нами:

pravo_vydavec.png

pravo_dogovir.png

https://knugoman.org.uaНовини видавництва


09.06.2017

Рецензія на «Казки роботів» Станіслава Лема

   Завдяки серії книг «Горизонти фантастики» можна потрапити у дивовижні світи, навіть у світ роботів. «Казки роботів» Станіслава Лема вперше вийшли друком у 1964 р. Твори польського письменника вважаються класикою наукової фантастики, які припадуть до душі читачеві будь-якого віку. Адже автор у свої книгах намагається зазирнути у майбутнє та висвітлити проблеми жорстокості, жадібності світу, навіть якщо це світ електрорицарів. «Казки роботів» поєднують особливості традиційної казки та фантастичної літератури. Сюжет кожної оповіді побудований на історії про те, як у впорядкований світ роботів приходять жорстокі та жадібні королі. Правителі, зачаровані багатствами, забувають, що злиденність може призвести до трагічних наслідків. Ненаситність до багатства занапастила дочку короля Болюдара, а король Біскаляр та багато інших самовладців заплатили велику ціну за свою жадібність. Автор намагається провести паралелі між людьми та електронами. Незважаючи на високу організованість роботів, їхній світ також руйнує захланність та безжалісність.

Казки роботів : цикл   Казки роботів : цикл


   Окрім висвітлення проблеми добра та зла, книга розкриває сутність техніки. Станіслав Лем майстерно описує усі особливості роботів. Читач може багато дізнатись про хімічні речовини та ознайомитися зі «світом космосу».

   Наприкінці хочеться відзначити неповторність та своєрідність книги. «Казки роботів» — це не тільки фантастика, а й пізнавальна історія з висвітленими актуальними в наш час проблемами. Мовленнєві засоби, які використані, підкреслюють своєрідність стилю автора. У книзі немає великих описів та складних сюжетів, які б утруднили сприйняття видання. Простий виклад актуальних проблем та фантастично-пізнавальний сюжет — це робить книгу унікальною.

Повернення до списку

  
Логін:      
Пароль:

ent Реєстрація    ent Забули пароль?
Вкажіть свій емейл


Коментар
ajax-loader-blue